Producenci
Co powiesz na 10% zniżki?
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz od nas specjalny kod rabatowy!
Submit
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Szczegóły znajdziesz w naszej informacji prawnej.

Szkolenia

 

SZKOLENIA Z GRUPOWEGO PROGRAMU WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU ©
NAJNLIŻSZE SZKOLENIE ONLINE 25-26 MARCA 2023r.

AKTUALNE SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ


Dla specjalistów pracujących lub mających zamiar pracować z dziećmi w wieku 0-4 lat (wychowawcy żłobków i młodszych grup przedszkolnych, psycholodzy, logopedzi, fizjoterapeuci, pedagodzy i inni).

Dla rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje dziecko i nabyć pomysły na wspierające zabawy i #stymulacjęprzyokazji. Zdobytą wiedzę wykorzystasz na zajęciach grupowych i indywidualnych oraz podczas codziennego życia.

Okazuje się,że wiele osób nie podejmuje pracy z najmłodszągrupąwiekową ze strachu, że sobie nie poradzą lub z niepewnościwynikającej z ciągłego pytania„Co ja mam właściwie z nimi robić?”

Z równowagi wytrącateż nas, fakt, że dzieci tak krótko skupiająuwagę na zadaniu,a to zmniejsza niekiedy nasząmotywację do pracy.

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesznarzędzia, które pomogą Ci podjąć krok do pracyz maluchami lub umocnić Twój warsztat, jeślijuż pracujesz z taką grupą wiekową.

MINIMUM TEORII, MAKSIMUM PRAKTYKI

PO TYM SZKOLENIU BĘDZIESZ WIEDZIAŁ:

 • jak działa mózg malucha w tym wieku i jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce,
 • jak stawiać sobie cele terapeutyczne podczas pracy z maluchami, by były realne do zrealizowana,
 • jak zorganizować przestrzeń sprzyjającą rozwojowi i ułatwiającą prowadzenie zajęć/zabawę z dzieckiem,
 • jakimi metodami pracować z dziećmi w wieku niemowlęcym i przedszkolnym,
 • jak skutecznie złowić i utrzymać uwagę dziecka podczas zajęć,
 • jak pracować z rodzicem dziecka w tle / jak zmotywowaćsię do zabawy z dzieckiem, jako rodzic.

POZNASZ TAKŻE KONSTRUKCJĘ MOJEGO AUTORSKIEGO GRUPOWEGO PROGRAMU WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU © I DOWIESZ SIĘ JAK:

 • przeprowadzić skuteczne powitanie,
 • złowić uwagę dzieci,
 • dostosować działania do temperamentu grupy,
 • masować dziecko i czym to robić,
 • przeprowadzić trening zapachów,
 • poznasz najczęściej popełniane błędy rodziców i osób prowadzących zajęcia,
 • dowiesz się jak zorganizować zabawy sensoryczne dla najmłodszych.

A PODCZAS DZIAŁAŃ PRAKTYCZNYCH PRZEĆWICZYMY:

Śpiewanki, pokazywanki, tańce z dzieckiem na rękach, taniec w parach, wierszyki, takie, które szybko zapamiętasz i nie będą Ci chciały wyjść z głowy a dzieciom zapewnią rozwój i świetną zabawę.


KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA:

 • materiały szkoleniowe,
 • certyfikat o ukończeniu 2 dniowego szkolenia,
 • wiedzę, którą wykorzysta w praktyce, inspiracje oraz metody pracy z maluchami,
 • kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy w moim sklepie www.kreatimo.pl,
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku uczestników szkoleń,
 • dodatkowe materiały (ćwiczenia aktywizujące gest wskazywania palcem, Zabawy do wspólnej zabawy dla maluszków i starszaków, dostęp do filmu z moich autorskich zajęć).

CZAS: DWA DNI (7 GODZ. + 7 GODZ.)

SOBOTA: 10:00 - 17:00

NIEDZIELA: 09:00 - 16:00


RAMOWY PLAN SZKOLENIA

SOBOTA:

10:00 - 10:10 Przedstawienie się, sprawy organizacyjne
10:10 - 11:15 Jak działa umysł dziecka i jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce?
11:15 - 11:25 Przerwa
11:25 - 13:00 Organizacja przestrzeni podczas zajęć z dziećmi
13:00 - 14:30 Metody pracy z dziećmi w wieku 0-3 – jak złowić uwagę?
14:30 - 15:30 Przerwa obiadowa (czas do ustalenia)
15:30 - 16:30 Jak pracować z rodzicem małego dziecka
16:30 - 17:00 Pytania, dyskusje, podsumowanie

NIEDZIELA:

9:00 - 9:20 Sprawy organizacyjne
9:20 - 10:00 Przedstawienie konstrukcji Grupowego programu wczesnego wspomagania rozwoju ©
10:00 - 11:30 Omówienie poszczególnych elementów (powitanie, piosenka sensoryczna, zabawy wspomagające rozwój mowy)
11:30 - 11:45 Przerwa
11:45 - 13:30 Omówienie przeprowadzenia treningu zapachów i zabaw sensorycznych
13:30 - 14:10 Przerwa obiadowa
14:10 - 14:50 Przeprowadzenie całych zajęć Multisensorki na uczestnikach
14:50 - 15:00 Rozdanie certyfikatów, pożegnanie

PROWADZĄCA:
Miłośniczka prostych rozwiązań i odpowiedzialnego rodzicielstwa. Zafascynowana nauką przyjazną mózgowi, czyli neurodydaktyką.

Właścicielka marki KreatiMo i pionierka projektu #zamieńmodnenamądre, gdzie przez wiedzę, przemycaną w filmach na Youtube i wpisach na Instagramie, warsztatach i zajęciach dla dzieci pragnie zmotywować rodziców do wspierania rozwoju swojego dziecka.

Autorka Multisensorków plus, czyli jedynych takich zajęć ogólnorozwojowo - sensorycznych połączonych z warsztatami dla rodziców. Autorka Grupowego programu wczesnego wspomagania rozwoju ©.

Od niedawna autorka zajęć rozwojowych online dla maluszków i ich rodziców. Patron medialny takich książek jak: „Szyszolandia” N. Dull i K. Miałkowskiej oraz „Pobawisz się ze mną?” A. Zając.

Autorka wielu wartościowych filmów i artykułów dotyczących rozwoju dziecka i wspomagania tego rozwoju w pracy zawodowej jak i w domu przez rodziców. Autorka tak zwanej #stymulacjiprzyokazji.

Prywatnie mama Julki i żona Miłosza.

Zapraszamy za wkrótce

Dziękuję raz jeszcze. Powtórzę się, iż to niezwykłe móc poznać na żywo kogoś, kogo ogląda się z zaciekawieniem w wirtualnym świecie. Życzę dalszej motywacji do tak wspaniałej pracy oraz nigdy nie kończącej się wiary w siebie i autentyczności :) To, co od Ciebie “bije” jest niezwykłe!!!

Cieszę się, że miałam okazję Cię spotkać na swojej drodze. Dzięki temu jestem bardziej świadomym rodzicem!
Doceniam także to, że poświęcasz swój prywatny czas na edukację w internecie :)

Trochę szkoleń już mam za sobą, i pomimo, że jesteś na początku swojej drogi “edukacyjnej” to robisz to naprawdę profesjonalnie. I ta autentyczność we wszystkim. Jestem na tak!

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Monika jest wspaniałą kobietą z ogromną wiedzą i cieszę się, że ją poznałam!

Jestem bardzo zadowolona :) Szkolenie mega wartościowe, sposób przekazywania dla mnie super. Fajnie że mogłyśmy usłyszeć przykłady z życia a nie zobaczyć popisówke z wiedzy, wyczytanej z mądrych książek (uwierz mi, bylam na kilku szkoleniach, gdzie osoba-teoretyk wiedział, że ma rację bo w książkach jest tak napisane). Od razu widać pasję i miłość do tego co robisz dlatego też super się tego słucha i uczy od Ciebie. BARDZO CI DZIĘKUJĘ za czas, inspirację, motywację, nowe siły. Po powrocie od razu przestawiłam stolik do pracy w gabinecie - przesunęłam o 90 stopni - i już nie widać regału a ścianę lub okno zasłonięte roletą. DZIĘKI!!!

Bardzo Ci dziękuję za to szkolenie. Mam inspiracje i świeżość. Przypomniałaś mi treści, o których już się uczyłam, a które chcę pogłębić. Zainspirowałaś do dalszego poznawania kolejnych metod ale też pracy nad sobą. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej osoby: otwartości oraz chęci i angażowania się w przekazywanie wiedzy i doświadczeń innym. Pomagasz nam - specjalistą - ale też rodzicom - w stopniu większym, niż ten, którego są świadomi. Pozdrawiam Cię serdecznie i kto wie? Może jeszcze gdzieś się spotkamy.

A.B.

Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Podziwiam Cię za Twoje zaangażowanie i niesamowitą wiedzę! Dzięki szkoleniu poznałam wiele sposobów pracy z małymi dziećmi oraz zdobyłam wiele inspiracji. Uważam również, że zajęcia zostały poprowadzone w dobrej formie - najpierw teoria, a później praktyka.

Szkolenie było dla mnie morzem inspiracji. Pomimo to, że dużo wiedziałam to szkolenie pozwoliło usystematyzować moja wiedzę. Wiem, że muszę się jeszcze wiele nauczyć, żeby czuć się pewnie i prowadzić zajęcia z dziećmi, ale właśnie takie szkolenie daje kopa do działania i motywację do dalszego rozwoju.

Jesteś bardzo prawdziwa osobą, miłą i widac mega normalną :) Robisz dobrą robotę! Tak dalej! :)

Szkolenie bardzo fajne, mała grupa co było sprzyjające. Nooo i Twoja energia...kosmos.

Czekam na kolejne propozycje szkoleń, które będę mogła wykorzystać w pracy z dziećmi.

Ogrom wiedzy, narzędzi i inspiracji oraz doświadczenia wywarł na mnie mega wrażenie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za masę informacji i świetną zabawę ❤

Dawka konkretnej wiedzy, pomysłów. Świetna atmosfera. Było super!

Szkolenie było świetne!

Monika, bardzo dziękuję Ci za możliwość udziału w Twoim kursie. Napisze Ci moją skromną opinię i przemyślenia. Masz dar mówienia do ludzi! Bardzo mi się podoba sposób, w jakim cały kurs był prowadzony. Ilość przykładów, które podajesz z własnego doświadczenia są bardzo ważne w tego typu kursach. Takie szkolenia cenię sobie najbardziej, bo są wiarygodne i zapadają w pamięć. Nienawidze teorii, która po prostu można sobie przeczytać. U Ciebie tak nie ma, u Ciebie jest działanie. Przekładasz język specjalistyczny na ten bardziej zrozumiały i jest to również bardzo cenne. Normalnie, bez nadęcia, a jednocześnie zachowująć profesjonalizm. To wbrew pozorom bardzo trudne. Używanie prostych słów i stwierdzeń jest niekiedy nie lada wyzwaniem. Do dzieci też musimy mówić w ten sposób, dlatego często nam dorosłym trudno jest coś czasami wytłumaczyć :) Masz dar do przedstawiania swojej wiedzy innym. A takich nauczycieli naprawdę ze świecą szukać! Sposób w jaki mówisz, czy też opowiadasz + Twoja energia i pozytywne nastawienie sprawia, że chce się więcej! Naprawdę świetnie Ci to idzie. Uczestniczyłam przez te lata w wielu bardzo podobnych kursach i naprawdę mam spore porównanie. Podobają mi się propozycję zabaw, a także to, że mimo iż kurs był online można było potańczyć i poskakać :) myślę, że ten kurs byłby świetny dla studentów pedagogiki, bo wiele z tych rzeczy, o których mówisz nikt nie dowiaduję się na studiach. Wszystkie porady odnośnie tego, jak zachowywać się w stosunku do rodziców czy maluchów są naprawdę na wagę złota. Podsumowując: czuć i widać pasję w tym wszystkim. Wiedzę i doświadczenie.

Marta skrzaciamama

Jesteś mamą, terapeutą pracującym z dziećmi, pedagogiem lub po prostu chcesz znać triki jak zaczarować dziecko (i przy okazji świetnie się bawić) to właśnie to szkolenie jest dla Ciebie stworzone. Jestem fizjoterapeutką, pracuję z niemowlakami, jak i również ze starszymi dziećmi. Przez pandemię nie miałam zbytnio szansy przetestować wiedzy ze szkolenia na żywo, ale od miesiąca wpadłam znowu w wir pracy i mogę z czystym sumieniem go polecić. Dzieci uwielbiają piosenki śpiewanki, maluchy leżą jak zaczarowane i poddają się terapii. Monika, jak ja się cieszę, że instagram podarował mi taki prezent.

Asia Cz.

Bardzo polecam! Monika jest profesjonalna, rzetelna, przekazała nam mnóstwo informacji, atmosfera świetna na szkoleniu, Ciekawe pomysły i dużo materiałów nam udostępniła. Dziękuję.

Patrycja

Dziękuję jeszcze raz za inspirujące szkolenie 😊 Jest tak, że ta wiedza którą nabywamy na studiach z czasem ucieka a Ty dziś mi ją odświeżyłaś i pokazałaś jak z niej na co dzień w pracy korzystać. I do tego jeszcze mnóstwo ciekawych pomysłów jak złowić uwagę dziecka 👍 To że jesteś bardzo energiczną osoba myślę że bardzo pozytywnie wpłynęło na nas i dzięki temu jeszcze bardziej chce mi się chcieć 😁 Ten tydzień emocjonalnie był dla mnie trudny a dzięki Tobie choć na trochę mogłam oderwać myśli od codzienności 😌 miłego przedłużonego weekendu, wypoczywaj 😊

Pani Agata

Monia jeszcze raz dziękuję za możliwość udziału w szkoleniu 🙂 Tak na gorąco pozwolę sobie powtórzyć, “świetna robota”, jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, umiejętności przekazywania jej, organizacji na bardzo wysokim poziomie, dogrania każdego szczegółu. Myślę, że z ogromnym powodzeniem możesz prowadzić warsztaty dla takich “zwykłych rodziców” jak ja bez zaplecza pedagogicznego 🙂 Wyszłam z pełną głową, ogromną dawką inspiracji. To bardzo fajnie spędzony czas, super prowadząca i niezwykle sympatyczne uczestniczki plus miejsce które ma “duszę”, dopieszczenie organizacyjne. Naprawde czuć Twoją pasję, masz świetną energię, rób to dalej bo robisz to najlepiej!

Pani Kasia

Wczoraj byłam na najlepszym szkoleniu w mojej dotychczasowej karierze, serio! Wyniosłam z niego ogrom wiedzy, mnóstwo sił do dalszej pracy i co najważniejsze, w mojej głowie zaczęły kiełkować pomysły na przyszłość. Jestem tak wdzięczna, że poznałam taką wspaniałą osobę jaką jest Monika. Z pasją, kreatywnością, radością pracy i niesamowitym podejściem do drugiej osoby. Życze Wam, by na ścieżce Waszej kariery kiedyś zetknąć się z @kreatimo, a rodzicom, by kiedyś mieli możliwość być u Moniki na warsztatach. Mam nadzieję, że do zobaczenia niedługo!

Pani Magdalena

Wiem że już po szkoleniu i masz czas odpoczynku, ale chciałam Ci bardzo podziękować za ten dzisiejszy dzień. Dziś dowiedziałam się że intuicyjnie dobrze prowadziłam zajęcia z dziećmi. Wiem co mam poprawić. Dostałam chęci i powera do pracy. Pomimo przeciwności, wątpliwości i obaw jakie mi towarzyszą teraz na początku działalności i gabinetu to czuję że wiem co robić? jak? ile? i po co? Naprawdę super program i szkolenie. Będę polecać.
Jesteś bardzo pozytywną osobą i dodajesz skrzydeł innym.

Pani Magdalena

Serdecznie polecam szkolić się z Kreatimo!!! Energia, profesjonalizm i doświadczenie Moniki dają całą masę pomysłów na zajęcia, motywację do pracy i dalszego rozwoju. Bardzo dziękuję za super czas w przemiłej atmosferze <3

Pani Michalina

Podsyłam zdjęcie, książek które kupiłam i dodatkowo szczypce-nożyce żeby było Ci łatwiej wystawić fakturę. Dziękuję za wspaniałe inspiracje do pracy, z pewnością wykorzystam wiele z nich ;) Pozdrawiam, Olga.

Pani Olga

Wspaniale! Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, zaangażowania i energii! W tak krótkim czasie tyle informacji i pomysłów przekazałaś, nie było lania wody :). Jeśli nagrasz to co piszesz to już w ogóle będzie rewelacyjnie, bo rzeczywiście ciężko to wszystko zapamiętać po jednym razie, a wszystko ważne i przydatne. Byłabym baaaaardzo wdzięczna, gdybyś nagrała te odgłosy z chustką, piłką ooo pa coś tam bam itp. ;)

Jeśli rzeczywiście miałabyś jakieś wskazówki co do zakładania działalności, to też chętnie poczytam. Mam pomysł na założenie sali zabaw dla dzieci, z naciskiem na sensorykę, w której będę mogła prowadzić zajęcia sensoryczne i wspomagające rozwój - w tym Twoje.

Z całego serca dziękuję za szkolenie, wspaniale było Cię zobaczyć na żywo i dowiedzieć się czegoś nowego.

Pani Paulina

Trochę z innej dziedziny niż fitness, ale równie bliskiej! ;) Grupowy program wczesnego wspomagania rozwoju od Kreatimo okazał się warsztatem naszpikowanym praktycznym działaniem, a takie lubimy najbardziej! Kreatimo dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy i umiejętności! Polecam wszystkim żłobkowym i przedszkolnym Ciociom, a także Rodzicom, a ja już mam nowe pomysły w głowie!

Pani Eliza
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl